Imunit

Síla zázračné přírody

Výhodou Imunit® ECHINACEA KAPEK oproti dalším          nabízeným výrobkům je čistý extrakt výhradně z kořene        rostliny Echinacea  purpurea,  čímž je  zaručeno nejlepší       využití užitných látek rostliny. Extrakt z kořene se vyzna-        čuje výrazně vyšším obsahem hlavních  účinných látek            oproti extraktům z jiné části echinacea.

Echinacea kapky-extrakt z kořene

Účinný doplněk stravy, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu (Echinacea purpurea, selen)


Využití v lidském těle

Echinacea purpurea - česky třapatka nachová, známá též pod názvem rudbekie, je snad nejznámější rostlinou, která přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu, podporuje imunitu v době nachlazení a přirozenou ochranu horních cest dýchacích. Velmi důležitým aspektem výroby je použití určité části rostliny.

Kdy IMUNIT® ECHINACEA KAPKY používat?

  • při prvních příznacích nachlazení1,2
  • ke správné obranyschopnosti organizmu1,2

(1) – Echinacea, (2) – Selen

Tabulka složení - 100g přípravku obsahuje:
Složení 100 g přípravku       DDD*
Echinacea-kořen 10 g není stanovena
Selen (seleničitan sodný pentahydrát) 16,5 µg 30% DDD*

*doporučená denní dávka

Dávkování: užívejte 3x denně 20 kapek.

Složení: Lihový extrakt z Echinacea purpurea, selen (seleničitan sodný pentahydrát). Tento extrakt obsahuje minimálně 35 objemových % alkoholu.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro děti od 3 let dávky poloviční. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Echinaceové kapky nemohou nahradit ošetření lékařem a jím doporučenou léčbu. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Ukládat mimo dosah dětí!

K dostání v lékárnách v balení:

  • 50 + 10 ml ZDARMA
  • 100 ml
  • 190 ml
Echinaceové kapky